Alapértelmezett borítókép

Szenior könyvelő

Szenior könyvelő munkatársat keresünk

Kiemelt adatok

  • Pozíciócsoport Pénzügy
  • Karrierszintek -
  • Munkavégzés helye 1107, Budapest Mázsa tér 3-5.
  • Munkavégzés jellege Teljes munkaidő

Fő feladatok:

  • Bizonylatok főkönyvi könyvelése
  • Időszaki zárásokban aktív közreműködés
  • Főkönyvi egyeztetések, feladások, elhatárolások és pénzügyi kimutatások készítésében való részvétel
  • Számlák digitalizációs és jóváhagyási feladataiban aktív részvétel
  • Külső- és belső adatszolgáltatásokban való részvétel
  • Havi riportok készítése (kontrollig és belső adatszolgáltatás)
  • Éves Beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés
  • Főkönyvelő támogatása a különböző számviteli és adminisztratív folyamatokban
  • A cégcsoport pénzügyi és számviteli munkatársaival való együttműködés és kapcsolattartás
  • Társosztályok támogatása pénzügyi és adózási kérdésekkel kapcsolatban

Elvárások:

  • Szakirányú (mérlegképes könyvelő) végzettség
  • Aktív mérlegképes könyvelői regisztráció
  • min. 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész adóügyi ismeretek
  • MS Office programok ismerete és aktív használata
  • Felelősségteljes, proaktív, önálló munkavégzés
  • Precizitás, a határidők betartása
  • Elemző készség
  • Rugalmasság
  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • DOAS ügyviteli rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Home office lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Családias hangulat, humánus vezetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai továbbképzések